فروش انلاین کفش مناسب از بهترین مارک ها(برند)

  • 5 بهمن 1398
  • 0 نظر
  • admin

ایا شما عاشق کفش بوده اما از خرید فیزیکی ان بیزار هستید؟خرید انلاین کفش ممکن است انتخاب خوبی برای شما باشد . گاهی اوقات سخت است که کفش را بدون امتحان کردن ان خریداری کنید . البته خرید انلاین کفش همراه با عکس حتما به شما کمک خواهد کرد .

چگونه به صورت آنلاین کفش مناسب بخریم؟ | کفش و کیف

1_مطمئن باشید که اندازه دقیق پایتان رامیدانید

از انجا که شما قبل از خرید نمیتوانید کفش را امتحان کنید . مهم است که اندازه دقیق پا را بدانید . کافی است نگاهی به اندازه کفشی که در حال حاضر اندازه پای شما است بیندازید . شما همچنین باید از هرگونه مشکلات پابا شرایط پای خودتان مانند کف پای صاف و غیره اگاه باشید .

اگر میخواهید خیلی دقیق اندازه پای خود ره بدست اورید یک دستگاه اندازه گیر پاس Brannock راانلاین بخرید . این ابزاری است که فروشگاه ها برای اندازه گیری طول و عرض پای شما استفاده میکنند . خرید این دستگاه به شما اطمینان میدهد که شما در حال خرید اندازه درست هستید .

Brannock Device Shoe Sizer - Shoe Store Supplies - General Store Supplies | HM Store Fixture

2_ نوع کفش موردنظر خود را تعیین کنید

ایا به دنبال کفش راحتی ، سبکی خاص یا ترکیبی از هردو هستید ؟ اینها ملاحظات مهمی هستند که قبل از اینکه تصمیم بگیرید کفشی را بخرید ، باید درنظر داشته باشید . تعیین نوع کفش ، همچنین بهشما درانتخاب کلمات مناسب برای جستجو کمک می کند .

خرید کفش در سبکی خاص به صورت انلاین ، کمی سخت است زیرا شما نمیتوانید ببینید که کفش به پای شما می اید یا خیر . خرید کفش راحتی به صورت انلاین به طور کلی ساده تر است .

 

نایکی | فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا

 

3_ کفشی که دنالش هستید را در گوگل ، امازون و یا در موتور جسنجو / وبسایت فروشگاهی موردعلاقه خود وارد کنید

برای مثال ، اگر شما به دنبال کفش پاشنه بلند هستید ، پاشنه بلند را در قسمت جستجو هر سرویسی که استفاده می کنید وارد کنید . همچنین ممکن است بخواهید اندازه را در عبارت جستجوی خود اضافه کنید ، اما بسیاری از وبسایت ها به شما امکان می دهد که یک اندازه را انتخاب کنید . اگر شما کفش یک شرکت (برند) را به عبارت جستجو اضافه کنید .

تغییر URL ها در نتایج جستجو - لرن مارکتینگ | آموزش بازاریابی اینترنتی

4_ هنگامی که یک کفش را که برای شما جذاب است را پیدا کردید ، نام دقیق کفش را پیدا کنید و نظرات مشتریان را بخوانید

نقد و بررسی مشتریان بسیار مفید خواهد بود و شما چیزی را که حتی لزوما هنگام خرید سنتی کفش دریافت نمیکنید  را خواهد یافت . امازون ممکن است در پیدا کردن این بررسی مفید باشد . حتی حتی اگر خرید کفش از امازون نداشته باشید . اگر شرایط خاصی در پایتان دارید (مانند صاف بودن کف پا)، مطمون شوید که نقد و بررسی که مشکلات شما با کفش مورد نظر را ذکر کرده را مدنظر قرار داده اید .

دانسته پنجم؛ ساخت کمینه محصول پذیرفتنی (minimum viable product – mvp) ؛ آنچه بهتر است قبل از شرکت در یک استارتاپ ویکند بدانیم. – هلدینگ ایده پردازان

اندازه مناسب برای کفش را تعیین کنید . اندازه گیری در همه شرکت ها یکنواخت نیست ، بنابراین شما نیاز به پیدا کردن اندازه مناسب برای شرکت خاص موردنظرتان را دارید، بسیاری از فروشگاه های انلاین دارای نمودار هستند ، اما بررسی مشتریان نیز به پیدا کردن اندازه مناسب کمک خواهد کرد .

6_ هنگامی که از انتخاب کفش خود مطمئن شدید، کفش را خریداری کنید

مثلا اگر کف پاهایتان صاف است ، از شرکت بپرسید که چگونه کفش موردنظر می تواند از شرایط شما پشتیبانی کند . مراقب هر شرکتی که از پاسخ دادن به سوالات شما اجتناب می کند یا به نگرانی شما توجه نمیکند باشید . هنگاه خرید کفش یه صورت انلاین ، شما به سراغ شرکتی بروید که به سلیقه شما توجه کند .

انتخاب کفش برای خرید اینترنتی لازم است علاوه بر سایز پا، اندازه پهنای پنجه پا و ارتفاع قوس پا را هم بدانید و در صورتی که پهنا یا قوس پای شما بیشتر از حالت معمول است، حتما در توضیحات کفش مورد نظر خود، به اندازه های این قسمت های کفش توجه کنید.

برای مثال در بین ، مدل های مختلفی بر اساس  این مجموعه تولید می شود که یکی از خصوصیت های این قالب اندازه پهنای پنجه و ارتفاع قوس استاندارد این قالب است در صورتی که کفشی مانند ، دارای قالب نسبتا پهن تری بوده برای افرادی با پنجه پهن تر ، مناسب تر است.

توجه به پهنای پنجه و ارتفاع قوس، برای کفش های صنعتی هم باید مورد توجه قرار بگیرند. هرچند برای این نوع کفش ها از قالب های معمول کفش های دست دوز استفاده نمی شود ولی قسمت زیره آنها معمولا توسط دستگاههای تزریقی بر اساس قالب های تعریف شده برای آنها تولید می شوند که این قالب ها هم ممکن است دارای پهنای پنجه استاندارد یا کمی بزرگتر باشند.

——————————————————————————————————————-

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه